Netsis pole sellist viskekätt nähtud alates 2012. aasta märtsist, kui Deron Williams viskas 57 silma. Ühtlasi kordas Horvaatia koondise mängija Bogdanovic kuulsa kaasmaalase Dražen Petrovici rekordit. Netsi särgis on välismaalased ehk siis mitteameeriklased visanud vaid kahel korral üle 40 punkti, nii Petrovic kui Bogdanovic võrdselt 44. Petrovici tippmark sündis 1993. aasta jaanuaris, mõned kuud enne tema traagilist surma.

Bogdanovici senine suurim punktisumma oli mullu aprillis Orlando Magicu vastu visatud 28 punkti.

Sean Kilpatrick lisas võitjate poolelt 19 punkti, Brook Lopez 18 punkti ja 10 lauapalli ning Thaddeus Young 14 punkti ja 16 lauapalli. Philadelphia parim oli 20 punktiga Isaiah Canaan, Nerlans Noel, Ish Smith ja Nik Stauskas kogusid kõik 18 silma.

Nets ei jätnud Philadelphiale mingit võimalust. Avaveerand võideti juba 32:15, poolaeg 71:51. Kolmanda veerandi keskel juhtis Nets kõige rohkem 24 punktiga (84:60).