Vana tüli võetakse taas üles? Kobe Bryant ja Shaquille O'Neal sattusid sõnasõtta


Vana tüli võetakse taas üles? Kobe Bryant ja Shaquille O'Neal sattusid sõnasõtta
Kobe Bryant ja Shaquille O'Neal Lakersi päevilFoto: Mark J. Terrill, AFP/Scanpix

Los Angeles Lakersi aastatel 2000-2002 kolme järjestikuse NBA tiitlini viinud Shaquille O'Neal ja Kobe Bryant läksid mäletatavasti oma kardinaalselt erinevate iseloomude tõttu tülli, mis päädis sellega, et O'Neal vahetati 2004. aastal Miami Heati.

Kuigi pärast seda on mehed omavahel vähemalt enda sõnade järgi ära leppinud, on viimastel päevadel taaskord sõnu vahetama hakatud.

Otsa tegi lahti Bryant, kes vabas õhkkonnas toimunud telesaates sõnas, et kui O'Nealil oleks olnud tema töövõime ja -tahe, oleks hiiglane ise läbi aegade parim mängija ning Bryant praeguseks 12-kordne NBA meister. "Ta oli selline jõud, mida ma pole kunagi näinud. Nii pikad mehed ei naudi tavaliselt oma suurust, aga tal ei olnud sellest midagi - ta oli (vastastega) tige, vastik ja võitlushimuline."

Sotsiaalmeedias ei jäänud ka O'Neal vastust võlgu. "Sul oleks rohkem meistrisõrmuseid, kui sa oleksid 2004. aastal finaalseerias Detroit Pistonsi vastu rohkem söötnud," põrutas O'Neal esmalt ning viitas seejärel enda kujule, mis Lakersi koduareeni Staples Centeri ees ilutseb. "Sinust ei tehta skulptuure, kui sa kõvasti tööd ei tee."