Viimaste aastate valitseja, aga tänavu tabelipõhjas virelev Warriors on sattunud heasse hoogu. Viimati alistati kodus 105:96 Phoenix Suns.

Warriorsile tõi võidu võimas viimane veerandaeg. Kui neljandale perioodile mindi vastu Sunsi 78:66 eduseisus, siis võõrustajad viskasid viimase 12 minuti jooksul koguni 39 silma, teenides lõpuks üheksapunktilise võidu.

Võitjate kangelaseks kerkis 31 punkti visanud D'Angelo Russell, 16 silma lisas Damion Lee. Üleplatsimehena säras Sunsi poolelt Devin Booker 34 punktiga.

Taas oli võidukas idakonverentsi liider Milwaukee Bucks. Sedapuhku alistati 112:86 Atlanta Hawks. Khris Middleton tõi Bucksi kasuks 23 punkti. Võimsa kaksikduubliga sai hakkama Ersan Ilyasova, kogudes 18 silma ja 17 lauapalli. Giannis Antetokounmpo reedeses kohtumises platsil ei käinud. Hawksi resultatiivseim oli Allen Crabbe (20).

Boston Celtics pikendas võiduseeria viiemänguliseks, olles 129:117 parem Cleveland Cavaliersist. Võitjate ründemängu vedasid Jaylen Brown ja Jayson Tatum, kelle arvele kogunes vastavalt 34 ja 30 silma. Cavaliersi parim oli Kevin Love 30 punktiga.