Spursil ei teinud mängus kaasa nende suurimad staarid Tim Duncan, Manu Ginobili ja Tony Parker, kuna peatreener Gregg Popovich otsustas neile tiheda mängugraafiku tõttu puhkust anda.

Võitjate parimana viskas Devin Harris üleplatsimehena 25 punkti, neist 12 viimasel veerandajal. 18 punktiga (9 punkti neljandal veerandajal) toetas Jazzi Paul Millsap.

Teist mängu järjest ilma Kobe Bryantita mänginud Los Angeles Lakers sai võõril napi 93:91 võidu New Orleans Hortnetsi vastu.

Neljandal veerandajal nähti ka Hornetsi kaheksapunktilist eduseisu, kuid 26 sekundit enne lõppu viis juhtima Ramon Sessionsi kolmepunktivise Lakersi kuue punktiga juhtima ning sealt enam Hornets end tagasi ei murdnud.

Sessionsi arvele kogunes kokku 17 punkti, võitjate parim oli 18 punktiga Andrew Bynum, kaotajate poolelt 20 punkti ja 11 lauapalliga Carl Landry. 20 silma sai Hornetsil kirja ka Marco Belinelli.