Thunder alistas ühes senise hooaja vaatemängulisemas play-off`is võõrsil Los Angeles Clippersi 118:112. Viimasel veerandil vastastest 10 punkti rohkem visanud Thunderi parim oli Kevin Durant 36 punktiga, Russell Westbrook lisas 23 punkti ja 13 lauapalli. Blake Griffin oli 34 punktiga kaotajate resultatiivseim, Chris Pauli arvele jäi 21 silma ja 16 korvisöötu.

Mängu olulisust iseloomustas hästi avapoolajal aset leidnud Duranti ja Pauli konflikt. Pikaaegsed sõbrad said emotsioonide ülekuumenemise eest tehnilised vead. Ka Griffini mäng ei möödunud intriigideta - kolmandal veerandil sai ta rünnakul hoobi Serge Ibakalt ning kuigi ninast hakkas verd jooksma, viga ei vilistatud.

Indiana Pacers alistas võõrsil äärmiselt skoorivaeses kohtumises Washington Wizardsi 85:63 ja juhib sarnaselt Thunderile nelja mänguni peetavat seeriat nüüd 2:1. Võitjate parim oli Paul George 23 punktiga, kaotajatele tõi Bradley Beal 16 silma.