James Harden viskas 38 punkti ja jagas 11 korvisöötu, Joe Harris panustas võitu 22 silma. Netsil jäid vigastuste tõttu eemale Kevin Durant ja Kyrie Irving.

Sunsi resultatiivseim oli Chris Paul 29 punktiga, neist 17 viskas ta viimasel veerandajal. Devin Booker kogus 22 silma.

Esimest korda pääses Nets mängu jooksul juhtima seisul 126:124, kui Harden oli 31 sekundit enne lõppu sopsanud sisse kauge kolmepunktiviske. 11,3 sekundit enne lõppu tabas ta veel kaks vabaviset. Suns jäeti viimased kaks minutit ja 48 sekundit kuivale.

Netsile (18-12) oli see neljas järjestikune võit, Sunsil (17-10) katkes kuuemänguline võiduseeria.

Mängudeõhtu suurima punktisumma kogus Denver Nuggetsi (15-129 tsenter Nikola Jokic, kelle 43 punkti, 6 lauda ja 5 korvisöötu ei päästnud meeskonda siiski 99:112 kaotusest Boston Celticsile (14-13). Võitjate tulemuslikum oli 27 punktiga Jaylen Brown.