Raptors pidi aga võidu nimel kõvasti vaeva nägema. Indiana Pacersiga vastamisi läinud Raptors kaotas poolaja 48:63. Kolmanda veerandaja keskel oldi maas juba 19 punktiga.

Seejärel said Toronto mehed mängu paremini käima ning kolmanda veerandaja lõpuks oli vahe Pacersi kasuks vaid neli punkti. Pacers aga võõrustajad endast mööda ei lasknud ning vahepeal oli külaliste edu juba 11 silma. Raptors pääses lõpuks juhtima 30 sekundit enne normaalaja lõppu, kui keskmängija Serge Ibaka (!) tabas kolmese, tehes seisuks 119:118. Selle tulemusega ka kohtumine lõppes.

Ibaka arvele jäi lõpuks 30 silma. Suurepärase esituse tegi ka Kyle Lowry, kes oli lähedal kolmikduublile. Mängumehe arvele jäi lõpuks 32 punkti, 8 lauapalli ja 10 tulemuslikku söötu. Pascal Siakam panustas võitu 25 silma. Pacersi suurim punktitooja oli Malcolm Brogdon, kolmikduubliga säras leedulane Domantas Sabonis, kogudes 15 punkti, 11 lauapalli ja 10 resultatiivset söötu.

Hea mängu tegi ka Kristaps Porzingis, kelle kaksikduublist jäi aga Memphis Grizzliese vastu väheks. Grizzlies sai võõrsil 121:107 võidu.

Üleplatsimeheks kerkinud lätlase arvele jäi 32 punkti ja 12 lauapalli. Korraliku täpsust näitas Porzingis kaugvisetel, tabades 11 kolmesest viis. Pahkluuvigastust raviv Doncic taas Mavericksi aidata ei saanud. Võitjate poolel jagunesid punktid liidrite vahel võrdselt. Ja Morant tõi 21 silma, Jaren Jackson juunior ja Tyus Jones lisasid 19, Brandon Clarke 18 punkti.