Vägeva viskekontserti korraldasid kokku 63 punkti visanud Russell Westbrook ja James Harden. Viimane viskas 30 punkti ja istus terve neljanda veerandaja pingil, 33 punkti, 9 lauda ja 8 korvisöötu kogunud Westbrook võeti puhkama kuus minutit enne lõppu. Poolajaks, kui Houston juhtis 73:47, oli duol juba 46 punkti täis.

Kolmanda veerandaja esimesed üheksa punkti visanud Rockets suurendas eduseisu 35 punktile. Grizzlies viskas järgmised 13 punkti ja vähendas vahe 82:60-le. Houstoni peatreenerile Mike D'Antonile oli see äratuskellaks ning pärast minutilist vaheaega tegi Rockets juba 10:3 spurdi, mis tähendas neile veerandaja keskpaigaks 92:63 edu. Neljandat veerandit alustati kodumeeskonna 111:88 juhtimisel.

Grizzliesi parim oli Dillon Brooks 22 punktiga, Jonas Valanciunas tegi kaksikduubli 16 punkti ja 10 lauapalliga. Sellega lõppes Memphise senise hooaja pikim võõrsilmängude tuur, mis lõpetati nelja kaotuse ja ühegi võiduta.

Väärt võidu sai läänekonverentsi eelviimane meeskond Minnesota Timberwolves, kes alistas võõrsil 129:126 Miami Heati.

Jimmy Butleri kaks vabaviset 13,8 sekundit enne lõppu viisid Miami 126:125 ette, kuid Minnesota haaras juhtohjad ega andnud neid enam käest pärast üheksa sekundit enne lõppu Jordan McLaughlini visatud layup'i. 3,2 sekundit enne lõppu sai Butler Minnesota korvi all D'Angelo Russellilt "kulbi".

3.59 enne lõppu oli Minnesota veel 12 punktiga kaotusseisus, kuid 20-5 spurt tagas külalismeeskonnale alles teise võidu 20 mängu jooksul.

Russell oli võitjate parim 27 punkti, Malik Beasley lisas 21, Juancho Hernangomez 17 ja McLaughlin 13 punkti. Miamil kogus Kendrick Nunn 24 punkti, Bam Adebayo lisas 22 punkti ja 20 lauapalli. Kaks mängu isiklikel põhjustel eemal viibinud Butler viskas 18 silma.