Porzingis kuulub Läti EMi meeskonda!

 (5)
Porzingis kuulub Läti EMi meeskonda!
Kristaps PorzingisSplash, Photos: Sports/ Vida Press

Läti korvpallikoondise peatreener Ainar Bagatskis avalikustas 22 mängijat, kes hakkavad ettevalmistuma sügiseseks EM-finaalturniiriks. Meeskonna nimekirjas on ka NBA noor täht Kristaps Porzingis ja San Antonio Spurs'i Dāvis Bertāns.

Lõunanaabritel on praegu valikus peaaegu kõik tugevamad mängijad, hetkel on puudu veel Mareks Mejeris, Rodions Kurucs ja Rolands Zakis. Läti mängib EMil grupifaasis Serbia, Türgi, Venemaa, Belgia ja Suurbritanniaga.

Porzingis teatas Bagatskisele, et on valmis koondisega laagri esimesest päevast peale ühinema. Bertans tahaks koondist esindada, kuid kohtub veel 27. juunil San Antonio Spursi treeneritega. Augusti alguses põikab Porzingis korraks Aafrikasse, kus toimub UNICEF-i eestvedamisel Team Africa ja Team World meeskondade kohtumine.

Läti korvpallikoondis:

Tagamängijad: Janis Strelnieks, Dairis Bertans, Janis Blums, Žanis Peiners, Ingus Jakovics, Davis Lejasmeiers, Aigars Škele, Arturs Ausejs.

Seotud lood:

Ääremängijad: Janis Timma, Ojars Silinš, Kristaps Janicenoks, Rolands Šmits, Janis Berzinš.

Eesliin: Kristaps Porzingis, Anžejs Pasecniks, Martinš Meiers, Davis Bertans, Rolands Freimanis, Kaspars Berzinš, Andrejs Gražulis, Ilja Gromovs, Klavs Cavars.