Kobe Bryanti auks ja mälestuseks pandi neljanda veerandi alguses kell seisma ning kohtumist mängiti niikaua, kuni esimene meeskond saab 24 punkti rohkem kui kolme veerandaja järel juhtinud tiimil punkte on. Kuna Team Giannis juhtis 133:124, seati lõpupiiriks 157.

Ka kolm esimest veerandit olid omaette minimatšid. Iga veerandi võitja sai 100 000 dollarit, mis annetati tiimi poolt valitud heategevusorganisatsioonile. Kogu matši võitja sai veel 200 000 dollarit heategevusraha lisaks. Kahe veerandaja järel oli seis aga viigis, mis tähendas, et võitja preemia oli suisa 300 000 dollarit.

Tähtede mängu MVP auhinna, mis tänavu ja edaspidigi kannab Bryanti nime, võitis Kawhi Leonard, kes tõi LeBroni võistkonnale 30 punkti, 7 lauapalli, 4 korvisöötu ja 2 vaheltlõiget. Chris Paul ja LeBron James kogusid võrdselt 23 silma, Chicago "oma poiss" Davis 20 punkti.

Team Giannise vedamise võttis enda peale kapten Antetokounmpo ise, kogudes 25 punkti ja 11 lauapalli. Kemba Walker toetas teda 25 punktiga.