Sisuliselt tegi kodutiim asjad selgeks kolme veerandajaga, misjärel viimane 12-minutiline periood juba 21:32 kaotati. Võitjate poolelt viskas parimana 27 punkti Al-Farouq Aminu, 26 silma sai kätte C.J. McCollum. Damian Lillard abistas tiimi 11 punkti ja 9 korvisööduga.

Läänekonverentsi kolmas tiim Thunder, kes andis puhkust nii Kevin Durantile, Serge Ibakale kui Russell Westbrookile, toetus sedapuhku oma karjääri parima mängu teinud Enes Kanterile, kelle saldole lõpuks 33 punkti ja 20 lauapalli kogunes. Dion Waiters toetas teda 25 silmaga, Anhtony Morrow nimele jäi 19 punkti.

Kui 80 mängust 43 võitu kogunud Portland paikneb hetkel läänekonverentsi kuuendal positsioonil ja on sellega pääsu 16 parema sekka taganud, siis tihe heitlus käib veel kohtadel 7-9, kus play-off piletit jahivad Dallas Mavericks, Utah Jazz ja Houston Rockets.

Mavericksile ülivajalik võit

Selles võitluses tegi suure sammu hooaja jätkamise suunas Dallas Mavericks, kes koduplatsil 88:86 just Rocketsi alistas. Kodumeeskonda abistas sedapuhku enim J.J. Barea, kelle nimele lõpuks 27 punkti, 8 resultatiivset söötu ja 5 lauapalli kogunes. Rocketsi särgis viskas 26 punkti James Harden, võiduks ei piisanud ka Dwight Howardi 14 punktist ja 16 lauapallist.

Mavericks on nüüd 78 mängust kogunud 40 võitu, paiknedes seeläbi 7. kohal. Rockets jääb 38 võiduga 9. positsioonile, nende vahele mahub veel 39 võiduga Utah Jazz. Nagu öeldud, on kõigil peetud 78 mängu.