NBA tahab hooaja lõpetada Disneylandis


Orlando Disneyland
Orlando DisneylandFoto: Joe Burbank/ZUMAPRESS/Scanpix

NBA korvpalliliiga juhtkond peab läbirääkimisi, et jätkata tänavust hooaega juuli lõpus Floridas Orlando Disneylandis.

NBA pressiesindaja Mike Bass kinnitas, et neil on Disneylandiga ja mängijate ühendusega kõnelused käimas. Kui läbirääkimised on edukad, peetakse kõik hooaja viimased mängud Orlandos ESPNi spordikompleksis (Wide World of Sports Complex). Ühtlasi toimuks seal ka meeskondade treeningud ning kõik mängijad ja abipersonali liikmed majutataks Disneylandi.

"Meie prioriteediks on jätkuvalt kõigi asjaosaliste tervis ja ohutus ning me töötame koostöös rahvatervise ekspertide ja riigiametnikega välja põhjalikku plaani," teatas Bass.

NBA põhihooaja katkestamise hetkeks (11. märts) juhtis idakonverentsi Milwaukee Bucks ja läänekonverentsi Los Angeles Lakers.

USA-s on avastatud üle 1,6 miljoni koroonajuhtumi ning surnud on ligi 100 000 inimest.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!