NBA tahab hooaja kindlasti lõpetada, kasvõi juulis ja augustis


pood, NBA särgid
pood, NBA särgidFoto: Jeenah Moon/AFP/Scanpix

NBA korvpalliliiga juhtkond tahab tänavuse hooaja kindlasti lõpuni mängida ning ei välista, et kohtumistega võidakse jätkata ka juulis või augustis.

Hetkeseisuga on NBA mängud koroonaviiruse tõkestamiseks peatatud vähemalt 30 päevaks.

"Hetkel ei saa arutada selle üle, et me oleme hooaja kaotanud. Isegi kui oleme kuus nädalat sunnitud pausi pidama, saame endiselt jätkata. Siis toimuks finaalmängud juulis," lausus NBA liiga juht Adam Silver TNT-le.

Dallas Mavericksi omanik Mark Cuban ei välista, et viimased põhiturniiri mängud jätkuvad alles juulis ning play-off algab augustis. Siis tekib aga küsimus, mis saab 24. juulil algava Tokyo olümpiaga - kas NBA tähed jäävad suvemängudelt eemale?

Hetkel on muidugi suur küsimärk ka Tokyo olümpia kohal, mis ei pruugi samuti õigel ajal alata.

USA president Donald Trump kuulutas eile koroonaviiruse pandeemia tõttu riigis välja eriolukorra.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!