NBA staar peab 30 päeva võõrutusravil viibima

 (3)
NBA staar peab 30 päeva võõrutusravil viibima
Ty Lawson (vasakul)Foto: Mark Leffingwell, AFP/Scanpix

Korvpalliliiga NBA staar Ty Lawson pidi minema alkoholi võõrutusravile, kuna jäi teistkordselt kuue kuu jooksul purjuspäi autoroolis vahele.

Lawson arreteeriti purjus peaga auto juhtimise eest 14. juulil. Viis päeva hiljem vahetas Denver Nuggets mehe Houston Rocketsile, saades vastutasuks 2016. aasta draftivaliku, Nick Johnsoni, Kostas Papanikolaou, Pablo Prigioni ja Joey Dorsey.

Nuggetsi president Josh Kroenke ütles Yahoole: „Isegi siis, kui me olime väljakul edukad ja võitsime palju mänge, oli tal probleeme. Vahel oli võimalik treeningu ajal ringi kõndida ja tunda, kuidas tema ümber hõljus alkoholilõhn. Ilmselt olid tal suuremad jamad kui me oskasime aimata. Rääkisime temaga mitu korda ja ta lubas, et võtab end käsile, kuid midagi ei muutunud."

Lawsonit tuntakse eelkõige kiire mängujuhina, kes suudab edukalt resultatiivseid sööte jagada. Möödunud hooajal suutis problemaatiline mängujuht anda keskmiselt 9.6 söötu mängus, millega ta platseerus Russell Westbrooki ja John Walli järel kolmandal kohal.