Mõlemad võitsid oma seeriad mängudega 4:2. Thunderi vastaseks esmaspäeval algavas läänekonverentsi finaalis on San Antonio Spurs, Pacersi ja Miami Heati seeriaga tehakse algust pühapäeval.

Kaks päeva varem 13-punktilisest kaotusseisust välja tulnud Thunder jäi seekord mängu alguses taha 16-ga, kuid jõudis kolmanda veerandi lõpuks 72:72 viigini ega andnud viimasel neljandikul enam kordagi edu käest.

Kevin Durant tegi hiigelmängu 39 punkti ja 16 lauapalliga. Russell Westbrook panustas võitu 19 punkti ja 12 korvisöötu, Reggie Jackson 14 punkti. Clippersi staaridest kogusid Chris Paul 25 punkti ja 11 söötu ning Blake Griffin 22 punkti.

Pacers juhtis kolmandal veerandajal 16 punktiga. Kui mängida jäi veel kaheksa minutit, pääses Wizards vaid punkti kaugusele (73:74). Sellele järgnes Pacersi 17:2 spurt, milles enamus viskeid võttis enda kanda üleplatsimehena 29 punkti kogunud David West.

Lance Stephenson lisas võitjate poolelt 17 ja Paul George 12 punkti. Esimest korda pärast 2008. aastat play-off'is mänginud Wizardsi parimad olid Marcin Gortat 19 ja Bradley Beal 16 silmaga.