LeBron James säras võitjate resultatiivseimana 22 punkti ja 6 korvisööduga. Pingilt sekkunud Ray Allen lisas 23 silma, Dwayne Wade'i kontole jäi 9 lauapalli, 11 söötu ja 5 vaheltlõiget. Bucksi edukaimad olid Larry Sanders 16 punkti ja 11 lauapalliga ning Ersan Iljasova 15 punkti ja 8 lauapalliga.

Heat läks otsustavalt juhtima teisel poolajal, mille jooksul tegi Bucks tervelt 13 pallikaotust! Esimesel poolajal juhtis Bucks vahepeal aga lausa 10 punktiga ning oli veel kolm minutit enne kolmanda veerandaja lõppu ühepunktilises kaotusseisus.

Chicago Bulls võitis Brooklyn Netsi 79:76 ning asus seeriat 2:1 juhtima. Carlos Boozer panustas võitu 22 punkti ja 16 lauapalli, Luol Deng lisas 21 punkti ja 10 lauda. Brooklyni edukaimad olid Brook Lopez 22 punkti, 9 lauapalli ja 7 blokiga ning Deron Williams 18 punktiga.

Memphis Grizzlies lõpetas Los Angeles Clippersi üheksamängulise võiduseeria, kui alistas nad koduväljakul 94:82 ning vähendas seerias kaotusseisu 1:2-le. Memphise parimana hiilgas Zach Randolph 27 punkti ja 11 lauapalliga. NBA parima kaitsemängija tiitli enne mängu vastu võtnud Marc Gasol lisas 16 silma. Los Angelesi parim oli Blake Griffin 16 punktiga.