NBA pallur tahab hooaja lõpetamist: me ei soovi oma eludega riskida

 (1)
NBA pallur tahab hooaja lõpetamist: me ei soovi oma eludega riskida
Evan FournierFoto: Kevin C. Cox, AFP/Scanpix

Korvpalliliiga NBA klubi Orlando Magicu nimekirja kuuluva prantslase Evan Fournier' sõnul tuleks tänavusele hooajale joon alla tõmmata.

"Mul on perioode, kus ma usun rohkem (hooaja jätkamisse) ja aegu, kus usun vähem," vahendas Eurohoops prantslase sõnu. "Hetkel ma ei usu eriti, et saaks jätakta. See tundub väga keeruline."

"Kui palju mänge saaksime ära pidada? Kas alustame kohe play-off seeriatega? Ei saa ära unustada, et mitmed osariigid on jätkuvalt lukus ning sealsed meeskonnad ei saa alustada treenimisega samal ajal, kui teised. See oleks väga ebaõiglane. Minu arvates tuleks hooaeg lõpetada."

ESPN-i teatel on NBA-l vaja tellida 15 000 koroonaviiruse testi, kui liiga otsustab hooajaga jätkata, et saaks regulaarselt mängijatelt proove võtta. NBA-s mängiti viimati 12. märtsil.

"Kui see on tõesti "ohutu" lahendus, siis oleks hästi, aga me ei tahaks riskida oma eludega. Ei tahaks pidada kohtumisi, mille vastu pole kellelgi huvi, et saaksime veidi raha tagasi teenida."

USA on suurima koroonaviiruse juhtumite arvuga riik maailmas. Viimaste andmete kohaselt on riigis tuvastatud 1,118 miljonit nakatunut, kellest nüüdseks on paranenud 178 594. Viirus on nõudnud 68 606 inimese elu.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!