Avaveerandi võitis Lakers 35:23, kuid poolajaks suutis Clippers vähendada vahe 52:54 peale. Kolmanda veerandi järel juhtis juba Clippers ühe silmaga (77:76). Lakers hoitis otsustaval veerandil pikalt mõnepunktilist edu, kuid linnarivaal tuli järele ning 28 sekundit enne normaalaja lõppu oli seis viigis 101:101. Lõpu kallutas enda kasuks ikkagi Lakers, kui otsustava korvi viskas LeBron James.

Jamesi arvele jäi lõpuks 16 punkti ja 11 lauapalli. Võimsa esituse tegi Anthony Davis, kes tõi koguni 34 silma. 16 punkti lisas veel Kyle Kuzma. Clippersi suurimad punktitoojad olid Paul George (30) ja Kawhi Leonard (28).

Ka teine öine kohtumine New Orleans Pelicansi ja Utah Jazzi vahel kujunes põnevuskohtumiseks. Jazz sai napi 106:104 võidu, Utah'le tõi võidu Rudy Goberti täpsed vabavisked 7 sekundit enne normaalaja lõppu.

Goberti kontole kogunes lõpuks 14 silma ja 12 lauapalli. Võitjate resultatiivseim oli Jordan Clarkson 23 silmaga. Pelicansi poolelt vastas 23 punktiga Brandon Ingram.