NBA meistri hooajapilet tuleb edaspidi osta 30-aastaks

 (6)
NBA/
Golden State Warriorsi mängumees Andre Iguodala koos klubi fännidega NBA meistritiitlit tähistamas.Foto: Kyle Terada, USA Today Sports

Viimasest kolmest korvpalliliiga NBA hooajast kahel tiitli võitnud Golden State Warriors tahab oma fännidelt näha edaspidi veelgi suuremat pühendumist. Hooajapileteid hakatakse edaspidi müüma 30-aastaks.

Antud piletite hindu ei ole seni veel avalikustatud. ESPNi teatel hakkavad pooled piletid maksma alla 15 000 USA dollari ning pooled üle nimetatud summa. ESPN lisab, et hooajaks 2019/2020 koduareeni vahetav Golden State müüb senise 14 500 hooajapileti asemel edaspidi 12 000 piletit.

Praegu on Golden State Warriorsi koduareeniks Oracle Arena Oaklandis, kuid ülejärgmisest hooajast alates hakatakse mängima San Franciscos valmivas Chase Centeris. Chase Center hakkab mahutama 18 064 pealtvaatajat.

Kui Golden State nõuab edaspidi fännidelt pikemat pühendumist, siis 30-aastaks ostetud hooajapiletist on võimalik ka loobuda või seda kellelegi edasi müüa. Raha saab selle eest kätte aga alles 30 aastat pärast esmast piletiostu.