NBA legend Patrick Ewing sai haiglast välja


NBA legend Patrick Ewing sai haiglast välja
Patrick EwingFoto: REUTERS/SCANPIX

Koroonaviirusega haiglasse viidud 57-aastane NBA Kuulsuste Halli liige Patrick Ewing lasti esmaspäeval kodusele ravile.

Georgetowni ülikooli korvpallimeeskonna treener teatas reedel, et tal on tuvastatud koroonaviirus ning ta on hospitaliseeritud.

Täna teatas Ewingu poeg Twitteris, et tema isal läheb hästi ning tänas arste ja õdesid, kes teda haiglas ravisid. Samuti edastas ta oma tänusõnad fännidele, kes Ewingut oma mõtetes ja palvetes meeles pidasid.

"Mu isa on nüüd kodus ning tal on järjest parem. Jälgime tema sümptomeid ja arstide juhideid. Loodan, et kõik püsivad jätkuvalt tervetena ja hoolitsevad endi ja oma lähedaste eest."

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!