Lakers võttis kodusaalis vastu Dallas Mavericksi ja võitis 138:115. Poolajaks oli Lakersi edu 69:57.

Võistkondade suurim erinevus seisnes lauavõitluses. Mavericks sai lauast kätte vaid 27 palli, Lakers ligi kaks korda rohkem ehk 53. Lakers sai tänu ründelaudadele 35 punkti, Mavericks mitte ühtegi.

Lakersi resultatiivseim oli Anthony Davis 28 punktiga, LeBron Jamesi arvele jäi 22 punkti ja 10 korvisöötu. Uustulnuk Montrezl Harrell viskas samuti 22 punkti.

Mavericksi liider Luka Doncic viskas 27 punkti ja andis 7 resultatiivset söötu. Lätlane Kristaps Porzingis taastub põlvelõikusest ja naaseb platsile kas jaanuaris või veebruaris.

Brooklyn Nets oli võõrsil 123:95 üle Boston Celticsist. Esimese poolaja järel juhtis Celtics 54:51, aga kolmandal veerandajal libises Nets tänu Kevin Duranti 16 punktile eest ära.

Pärast Achilleuse kõõluse rebendist paranemist teises ametlikus mängus osalenud Durant viskas 29 punkti, tema paariline Kyrie Irving hiilgas 37 punkti ja 8 resultatiivse sööduga. Celticsi poolelt viskas Jaylen Brown 27 punkti.

Milwaukee Bucks alistas Golden State Warriorsi koguni 138:99. Eelmisel kümnendil kolmel korral NBA meistriks tulnud Warriors on hooaega alustanud kahe hävitava kaotusega, kaks päeva tagasi jäädi alla Netsile 99:125.

Võitjate kasuks viskas Khris Middleton 31 punkti, Giannis Antetokounmpo lisas 15 punkti ja 13 lauapalli. Warriorsi resultatiivseim oli Stephen Curry 19 punktiga, tänavuse noormängijate draft'i teine valik James Wiseman lisas 18 punkti ja 3 blokki.

Õhtu kõige varasemas kohtumises võitis Miami Heat kodus New Orleans Pelicansi 111:98.

Seitse kaugviset tabanud Duncan Robinson kogus 23 punkti, Goran Dragici arvele jäi 18 punkti, 9 resultatiivset söötu ja 4 vaheltlõiget. Pelicansi noored tähed Zion Williamson ja Brandon Ingram viskasid vastavalt 32 ja 28 punkti.

Päeva viimases mängus ei läinud samuti kuigi põnevaks. Los Angeles Clippers võitis Denver Nuggetsi vastu esimese poolaja 72:55 ja kogu mängu 121:108. Samad võistkonnad läksid sügisel vastamisi ka NBA läänekonverentsi poolfinaalis, kus Nuggets suutis nelja võiduni peetud seerias välja tulla 1:3 kaotusseisust.

Täna oli Clippersi resultatiivseim Paul George 23 punkti ja 9 korvisööduga, neljandal veerandil tiimikaaslaselt Serge Ibakalt küünarnukiga jäkku saanud ja mängust lahkuma pidanud Kawhi Leonard lisas 21 punkti. Nuggetsit vedas 24 punkti, 9 lauapalli ja 10 resultatiivse sööduga Nikola Jokic, Jamal Murray lisas 23 punkti.