Tegu on pikima koduvõitude seeriaga Pacersi jaoks alates 2002/2003 hooajast. Kokku on järjest võidetud kolm kohtumist.

Võitjate parimana viskas David West 29 punkti, Paul George lsas 21 punkti, 11 lauapalli ja 5 korvisöötu. Bullsi edukaimad olid hooaja parima mängu teinud Marco Belinelli 24 ja Nate Robinson 19 punktiga. Bullsile oli see alles kolmas kaotus üheksa mängu jooksul. Seejuures pidi Bulls hakkama saama ilma vigastatud mängijate Kirk Hinrichi, Derrick Rose'i ja Joakim Noah'ita.

Indiana vormistas võidu 15:4 vahespurdiga kolmandal veerandajal, mil mängida jäi 4.13 ja skoor 79:67. Chicago ei pääsenud pärast seda enam kordagi lähemale.

New York Knicks võttis viienda järjestikuse võidu, kui koduväljakul alistati 99:85 Detroit Pistons. Tyson Chandler viigistas klubi lauapallide rekordi, hankides neid kolmandat korda järjest ühes mängus 20. Rekord ise ulatub aga aastasse 1969, mil sellega sai hakkama Willis Reed. Carmelo Anthony viskas võitjate parimana 27 punkti.

Üks kohtumine läks ka lisaajale. Utah Jazz alistas kodus skooriga 98:91 Sacramento Kingsi. Randy Foye viskas võitjate parimana 20 punkti, kaotajate edukaim oli 23 punktiga Jason Thompson. Seejuures mängis Sacramento teise poolaja ilma oma põhiskooritegija DeMarcus Cousinsita, kes eemaldati vaheajal kohtunikega vaidlemise eest.