Seekord lõpetas ta täpselt 20 punkti peal, aidates Knicksil võita Orlando Magicut tulemusega 113:97. Orlando jaoks oli tegemist seitsmenda järjestikuse kaotusega, ühtlasi 18. kaotusega 20 mängu jooksul.

New Yorki mehed Tyson Chandler ja Amare Stoudemire kombineerisid kahepeale 35 punkti - esimene sai kirja 21 ja teine 14 punkti. Orlando edukaimad olid JJ Redick 29 ja Jameer Nelson 21 punktiga.

Kolm mängu järjest võita suutnud Los Angeles Lakersi seeria sai otsa mänguga Phoenix Sunsi vastu, mis kaotati võõrsil 86:92.

Veel neli ja pool minutit enne lõppu juhtis Lakers 82:77, kuid pärast 9:0 vahespurti seisid tablool numbrid Sunsi kasuks 86:82. Lakers jõudis veel 86:86 viigini, kuid Phoenixi viimasele kuuele punktile viimasel minutil nad enam vastata ei suutnudki.

Võitjate parimana viskas Michael Beasley 27 punkti, Kobe Bryant oli Lakersi resultatiivseim 17 punktiga.