Miami võitis poolaja kõrgeskoorilises kohtumises 62:54. Bostonile sai saatuslikuks kolmas veerand, mis kaotati 22:31. Mõlemad meeskonnad tabasid üle 50-protsendilise täpsusega.

Mängu suurim korvikütt oli Dwyane Wade 29 punktiga, Lebron James lisas 26 punkti ja 10 lauapalli. Seejuures lahkus James neljandal veerandil krampide tõttu riietusruumi. Chris Bosh ja endine bostonlane Ray Allen toetas 19 punktiga. Paul Pierce tõi Bostonile 23 punkti, Rajon Rondo lisas 20 punkti, 7 lauapalli ja 13 söötu.

Hooaega alustas kaotusega paljude arvates Miami suurim konkurent tiitlile - Los Angeles Lakers, kes jäi 91:99 alla Dallas Mavericksile.

Lakers võitis avaveerandi 29:25, kuid jäi poolajaks kahepunktilisse kaotusseisu. Mavericks kindlustas edu kolmandal veerandil kaheksale punktile ning Lakers vahet vähendada ei suutnud.

Lakersi parim oli 23 punkti, 13 lauapalli ja 6 sööduga Pau Gasol. Kobe Bryant lisas 22. Ametliku debüüdi teinud Dwight Howard tõi 19 punkti, 10 lauapalli, tabades vabaviskeid 13/4 ning teenis enne lõppu kuus viga. Dallasele tõi võidu ühtlane mäng, 6 mängijat jõudsid kahekohalise punktisummani. Parimana tõi Darren Collison 17.

Kolmandas kohtumises alistas Cleveland Cavaliers 94:84 Washington Wizardsi. Kyrie Irwing tõi 29 punkti, Anderson Varejao lisas 9 punkti, tervelt 23 lauapalli ning 9 söötu!