Mitmed NBA tähed on tööseisaku ajaks leidnud uue klubi


Deron Williams
AFP/Scanpix

NBA korvpalliliiga ümber keerlev segadus pole uut klubi otsima pannud mitte ainult Bologna Virtusega liituvat Kobe Bryantit, vaid Euroopasse ja Aasiasse on tööseisaku ajaks tulnud veel teisedki tippmängijad.

Tõeliselt suurtest ässadest on endale tööseisaku ajaks uue klubi leidnud ka New Jersey Netsi mängujuht Deron Williams, kes lõi juba juuli keskpaigas käed türklaste Istanbuli Besiktasega, kirjutab Eesti Päevaleht.

Tööseisakul on oma mõju ka Eesti klubidele, sest Idaliigas heitleval Kalev/Cramol tuleb rinda pista paljude ookeanitaguste mängijatega. Neljapäevasel vastasseisul Kaunase Žalgirisega olid nendeks mäletatavasti Ty Lawson ja Sonny Weems, Himki ridades on tagasi Venemaa koondise keskmängija Timofey Mozgov ning kvalifikatsiooniturniirilt Kalev/Cramo alagruppi jõudnud Samara Krasnõje Krõlja on ennast tugevdanud korvialuse jõu DeJuan Blairiga.

Kui nimetatud mängijatest siirduvad kõik peale Weemsi tööseisaku lõppemisel NBA-sse tagasi, siis Hiinasse läinud Wilson Chandler, Kenyon Martin ja J. R. Smith mängivad liiga poliitika tõttu seal hooaja lõpuni.

Refereeritud artikli täisteksti loe Eesti Päevalehest