Miloš Teodosić avaldas kahetsuse NBA osas

 (7)
Sander Raieste Teodocicit katmas
Sander Raieste Teodocicit katmasFoto: Jaanus Lensment

Serbia korvpallitäht Miloš Teodosić liitus 2017. aastal NBA klubi Los Angeles Clippersiga, kuid ei suutnud seal kanda kinnitada ning tänavu kevadel sai serblasest vabaagent. Serblase sõnul sai talle saatuslikuks liiga hiline minek ookeani taha.

2017. aastal Clippersiga liitudes oli Teodosić 30-aastane.

"See kõik on individuaalne, aga ma arvan, et ei tohiks minna nii hilja nagu ma," vahendas Eurohoops Teodosići sõnu. "Arvan, et tulin USA-sse liiga hilja. Bogdan Bogdanovic (Sacramento Kingsi mängumees - toim) liikus õiges vanuses. Peaks olema 24-, 25-aastane ja Euroopas juba varasemalt suuri tegusid korda saatnud. Selleks ajaks on saavutatud piisav küpsus ja enesekindlus ning see on ideaalne aeg NBA-sse minemiseks."

Teodosić lisas, et NBA-sse minekut üldplaanis ta ei kahetse. "Ma ei tahtnud karjääri lõpetada ja jääda kahetsema, et ei läinud ja tundnud omal käel, kuidas seal asjad käivad. NBA-s on mängustiil, organiseerimine ning kõik ülejäänu totaalselt erinev võrreldes Euroopaga. See oli üks hea kogemus mulle."

Kahe hooajaga sai Teodosić NBA-s kirja 60 kohtumist, mille jooksul ta viskas keskmiselt 8 punkti, andis 4 söötu ja võttis 2,4 lauapalli.