Maailma parim korvpallur: ma olen suvega veel paremaks läinud

 (15)
LeBron James
Reuters / Scanpix

Neljakordne NBA väärtuslikum mängumees ning kahel aastal järjest Miami Heati meistritiitlini viinud LeBron James tunnistas, et on suvega "igas mänguelemendis" paremaks läinud.

"Ma tean, et te ei usu seda. Rääkisin sama ka eelmine aasta. Ma ei avalda, mille kallal suvel töötasin, kuid tunnen, et olen selgelt paremaks läinud...viskamises, enesekindluses, liidrina," tunnistas kaks aastat järjest finaalide MVP võitnud mängumees.

James on juba erinevate isiklike (ja ka meeskondlike) saavutuste poolest oma generatsiooni parim mängumees. See pole aga see, kellena ta ennast näha tahaks.

"Tahan olla kõigi aegade parim. Nii lihtne see ongi. Tean, et olen sellest veel kaugel, kuid näen valgust," lausus James Sports Illustratedile. "Ma ei taha seda sellepärast, et kellestki parem olla. Ma tahan seda enda pärast. Kui lähen väljakule, tahan olla parim."

28-aastane James tõi möödunud hooajal keskmiselt mängus 26,8 punkti, 8 lauapalli ja 7,3 söötu. Tema karjääri keskmised on 27,6 punkti, 7,3 lauapalli ja 6,9 söötu.