LeBron James teeb usinasti telefonikõnesid ja soovib kokku panna uut NBA supertiimi

 (14)
LeBron James.
LeBron James.Foto: David Richard, USA Today Sports/Scanpix

Korvpallitähest LeBron Jamesist saab 1. juulil vabaagent ja seejärel võib ta sõlmida lepingu juba soovitud meeskonnaga. Praegu kuulub ta veel Cleveland Cavaliersi hingekirja. Samal ajal käib aga tõsine töö – 33-aastane tähtmängija on juba mõnda aega teinud telefonikõnesid teistele suurtele staaridele, et leida endale potentsiaalseid meeskonnakaaslasi.

USA meedia teatel on James olnud peamiselt ühenduses Paul George'i Chris Pauli ja Kawhi Leonardiga.

James on sarnaselt tegutsenud ka varemgi. 2010. aastal Miami Heatiga liitudes tuli tänu tema telefonikõnedele Miamisse Chris Bosh. 2014. aastal taas Clevelandiga ühinedes toodi tänu tema tegutsemisele tiimi Kevin Love.

LeBron James teeb oma tavapäraseid asju. Ta helistab regulaarselt mängijatele, kellega ta tahab koos mängida,“ sõnas ühe idakonverentsi võistkonna peamänedžer Southern California News Groupile.

Seotud lood:

Kihlveokontorite hinnangul on James praeguse seisuga liitumas kõige tõenäolisemalt Los Angeles Lakersiga. Clevelandiga uuesti lepingu sõlmimine tundub ebatõenäoline. Siiski on klubi peamänedžer Koby Altman kinnitanud, et neil on Jamesiga käimas tõeliselt hea dialoog.

Jamesi suureks sooviks on kokku panna tiim, millega oleks võimalik heidelda Golden State Warriorsiga. Nii ongi James võtnud ühendust hea sõbra Chris Pauli, Oklahoma City Thunderist lahkuva Paul George'i ning San Antonio Spursis rahulolematu olnud Kawhi Leonardiga.