Lakers otsib raske põlvevigastuse saanud tsentrile asendust

 (5)
Lakers otsib raske põlvevigastuse saanud tsentrile asendust
DeMarcus CousinsFoto: David Zalubowski, AP/Scanpix

NBA korvpalliklubi Los Angelest Lakersit tabas hiljuti valus hoop, kui treeningul rebestas põlve suvel klubiga liitunud tsenter DeMarcus Cousins. Nüüd on klubi mehele asendust otsimas, sest halvimal juhul peab Cousins kogu tulevase hooaja vahele jätma.

ESPN-i andmetel tunneb Lakers huvi mitme kogenud tsentri vastu, kelle hulka kuuluvad Dwight Howard, Joakim Noah ja Marreese Speights. Howard on küll lepinguga Memphis Grizzliesega seotud, aga klubi on andnud loa mängumehele suhelda Lakersiga võimaliku ülemineku osas.

Los Angeles on 33-aastase Howardi jaoks juba tuttav mängupaik, kui tsenter veetis Lakersi ridades hooaja 2012/2013. 34-aastane Noah veetis viimase hooaja sarnaselt Howardile Grizzliese meeskonnas, aga praeguseks on temast saanud vabaagent.

Viimati hooajal 2017/2018 NBA-s mänginud Speights on oma senise karjääri jooksul veetnud NBA-s kokku 11 hooaega. Lõppenud aastal esindas ta aga Hiina klubi Guangzhou Long-Lionsit.

Lisaks kolmele nimetatud tsentrile on üheks variandiks Lakersi jaoks veel poolakas Marcin Gortat. 35-aastane tsenter mängis viimasel hooajal linnarivaali Clippersi särgis.