Tänavuse hooaja esimesed 24 mängu võitnud Warriors jäi muljetavaldava seeriaga NBA ajaloos teisele kohale (koos eelmise hooaja lõpuga võideti järjepanu 28 kohtumist - toim.). Rekord püsib endiselt 1971-72 hooajast Los Angeles Lakersi käes, kes toona järjepanu 33 mängu võitis. Muide, ka Lakersi seeria lõpetas just Milwaukee Bucks.

Kodupubliku ees kerkis Bucksi resultatiivseimaks Greg Monroe, kes 28 punkti kõrval ka 11 lauapalli maha võttis. Suurepärase mängu tegi ka kolmikduubli juures 11 punkti, 12 lauapalli ja 10 korvisöötu enda nimele saanud Giannis Antetokounmpo.

GSW mängule vajutas oma pitseri kehv visketabavus, kus 26 kaugviskest vaid 6 läbi rõnga saadeti. Ka Warriorsi juhtivmängija Stephen Curry tabas kaare tagant 8 katsest kõigest 2, saades lõpuks kirja siiski 28 silma. Draymond Green toetas teda 24 punkti ja 11 lauapalliga.

Õhtu viimases mängus pakkusid põneva lahingu ka Portland Trail Blazers ja New York Knicks, kus viimased 4. veerandajal 10-punktilise kaotusseisu tagasi mängisid ja lõpuks 112:110 võidu võtsid. Võitjate poolelt hiilgas 37 punktiga Carmelo Anthony, Portlandi särgis viskas 29 silma Damian Lillard. Väärib ka mainimist, et Knicksi lätlasest imelaps Kristaps Porzingis täna punkte kirja ei saanud. Ta viibis platsil küll 20 minutit, aga ei tabanud väljakult tehtud kuuest pealeviskest ühtegi.