Kunagise NBA suurlootuse ema ja vend kaotasid võitluse koroonaviirusele

 (4)
Kunagise NBA suurlootuse ema ja vend kaotasid võitluse koroonaviirusele
Sebastian Telfair (palliga).Foto: AP/SCANPIX

Endine NBA mängija Sebastian Telfair leinab nii ema kui ka venda, mõlemad surid koroonaviiruse poolt tekitatud haigustesse.

Telfairi vend suri 28. märtsil, ligi kuu hiljem läks manalateele tema 64-aastane ema Erica, kirjutas New York Post.

Oma kümneaastase NBA-karjääri jooksul pallis Telfair Portland Trail Blazersi, Boston Celticsi, Minnesota Timberwolvesi, LA Clippersi, Cleveland Cavaliersi, Phoenix Sunsi, Toronto Raptorsi ja Oklahoma City Thunderi eest.

Peamiselt varumängujuhina tegutsenud Telfair sai oma karjääri parimatel hooaegadel kirja 9,8 punkti mängus. NBA-sse tulles panid fännid talle suuri lootusi, üheks haibi põhjuseks oli asjaolu, et tema nõbu oli 2000. aastate NBA staar Stephon Marbury.

Koroonaviirusesse on USA-s nakatunud üle miljoni inimese, surnuid on ligi 57 000.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!