Kossulegend Scottie Pippen: Lebron võib olla korvpalli ajaloo parim mängija

 (55)
Kossulegend Scottie Pippen: Lebron võib olla korvpalli ajaloo parim mängija
AFP/Scanpix

Korvpalli Kuulsuste Halli liige ning koos Michael Jordaniga kuus NBA meistritiitlit Chicago Bullsile toonud Scottie Pippen arutles pärast Miami Heati finaali pääsemist, et Lebron James'ist võib saada korvpalli ajaloo parim mängija.

"Michael Jordan on tõenäoliselt korvpalli ajaloo parim skooritegija. Aga ma lähen nii kaugele ning ütlen, et Lebron James võib olla parim mängija, kes kunagi palliplatsil olnud, sest ta on rünnakul väga tõhus ning suudab lisaks korvidele ka kõiki meeskonnakaaslaseid mängus hoida."

"Ma nägin täna suurepärast mängijat. Korvpallurit, keda oleme imetlenud viimased seitse aastat. Kuid sel, kaheksandal aastal, on ta tõesti kujunenud täiuslikuks palluriks. Ma pole kunagi näinud mängijat, kes suudab platsil niimoodi domineerida."

"Ühelgi mängijal pole korv kindel, kui Lebron on väljakul. Mitte ainult ei domineeri ta rünnakul, vaid ka kaitses. See teeb temast täiusliku korvpalluri."

James ning Miami Heat alistasid seeria viiendas mängus Chicago Bullsi 83:80 ning asuvad nüüd tiitlijahile finaalis Dallas Mavericksiga.

Vaata Lebron Jamesi konverentsi finaali parimaid soorituseid: