Kobe Bryanti naine kaebas Los Angelesi šerifiosakonna kohtusse

 (7)
Kobe Bryanti naine kaebas Los Angelesi šerifiosakonna kohtusse
Foto: AFP/SCANPIX

Kadunud NBA legendi Kobe Bryanti abikaasa Vanessa Bryant kaebas kohtusse Los Angelese šerifiosakonna kohtusse, kuna nende töötajad tegid ja levitasid võikaid pilte 26. jaanuaril üheksa inimese elu nõudnud kopteriõnnetusest.

Reedel kohtule esitatud hagi dokumentidest selgub, et Los Angelese šeriff Alex Villaneuve lubas Vanessale isiklikult, et sündmuskohalt tehtud pildid jäävad avalikkuse eest varjatuks.

"Reaalsuses olid sündmuskohal kaheksa šerifi alluvat, kes tegid sündmuskohal mobiilidega pilte surnud lastest, nende vanematest ja treeneritest," seisab hagis. "Nagu šerifiosakond hiljem tunnistas, ei tehtnud neid pilte uurimise eesmärgil, vaid isiklikust huvist."

Hagis väidetakse, et šerifi alluvad, kes neid pilte tegid ja jagasid, tuleks vastutusele võtta hooletuse ja tahtliku emotsionaalse kahju tekitamise ning naise privaatsuse rikkumise eest.

LA Times kirjutas veebruari lõpus, et üks politseinik oli Norwalki linna baaris näidanud õnnetuspaigas tehtud pilte, millel olid näha ka surnukehad.