Kevin Durant avaldas oma tõelise pikkuse

 (4)
NBA/
Kevin DurantFoto: Russell Isabella, USA Today Sports

NBA meeskonna Golden State Warriorsi täht Kevin Durant on unelmate liigas mänginud juba pea kümme aastat ning alati on fännidele näinud veidralt väike tema ametlik pikkus - kuus jalga ja üheksa tolli ehk pisut vähem kui 206 cm.

Silma järgi vaadates on paljud korvpallisõbrad pakkunud, et koos ketsidega võib Durant olla koguni seitse jalga ehk 213 cm pikk. Pärast pikka salgamist otsustas Durant lõpuks tõe avaldada.

"Minu pikkuseks mõõdeti paljajalu kuus jalga ning kümme ja kolmveerand tolli (210 cm), nii et koos korvpalliketsidega olen seitse jalga täis," sõnas 28-aastane täht kohalikule raadiojaamale KNBR.

Miks on mees nii pikalt oma tõelist pikkust varjanud? "Mulle meeldib lihtsalt inimestega mängida. Selle kohta küsitakse minu käest pidevalt," vastas Durant.

Sarnaselt Durantile varjas oma tõelist pikkust ka legendaarne Kevin Garnett, kes oli koos jalanõudega kindlasti märgatavalt üle seitsme jala pikk, kuid ametlike andmete järgi jäi tal sellest tähisest üks toll puudu. Väidetavalt ei soovinud Garnett, et treenerid teda rohkem suure ääre positsioonil mängitaks, mitte enam kui 213-sentimeetrise pikkuse tõttu korvi alla tsentriks paneksid.