Kui Kanguri koduklubi Siena Montepaschi kaotas San Antonio Spursile 77:106 (vaata uudist siit), siis keskmängija Michael Dunigan ja Memphis Grizzlies alistasid Hispaania klubi Madridi Reali 105:93.

Dunigan (2010/2011 Kalevis) sai mängu üheks minutiks. Selle ajaga tegi mängumees kaks pallikaotust ja ühe vea, punkte seekord veel visata ei õnnestunud. Võitjate parim oli Rudy Gay 27 punktiga, kaotajatele tõi Rudy Fernandez 16 silma.

Dallas Mavericks alistas samal ajal Berliini Alba 89:84. Mavericksi ridades hooajaks valmistuv Josh Akognon (Kalevis 2009/2010) sai mängu vaid kolmeks sekundiks (kolmanda veerandaja lõpus) ja imesid selle ajaga ei teinud. Võitjatele tõid kolm meest 14 punkti, meeskonna liider Dirk Nowitzki panustas võitu 8 punktiga. Berliini Alba resultatiivseim oli Deon Thompson 20 silmaga.