Juba lagunevad: mitmed NBA staarid vaevlevad vigastuste käes

 (11)
Juba lagunevad: mitmed NBA staarid vaevlevad vigastuste käes
AFP/Scanpix

NBA alustas hooajaeelseid mänge kõigest mõni nädal tagasi, kuid juba on mitmed suure kaliibriga mängumehed vigastuste tõttu väljas ning nende osalemine hooaja esimestes põhimängudes on küsimusärgi all.

Kõige murelikum seis on New York Knicksil, kelle kaks korvialust tähte Amar'e Stoudemire ning Tyson Chandler põlvevigastuste käes vaevlevad. Stoudemire, kellel varasemalt põlvedega tõsised hädad on olnud, lõi treeningmängus meeskonnakaaslasega põlved kokku ning jääb 2-3 nädalaks kindlasti platsilt eemale.

Tyson Chandler põrkas kokku läinud ööl Brooklyn Netsi mängumehe Gerald Wallace'iga ning lahkus väljakult karkude toel.

Endiselt pole mänguvalmis Philadelphia 76ersiga liitunud ning klubi uueks põhijõuks peetav Andrew Bynum.

Seotud lood:

Ka Los Angeles Lakersi vanameistri Kobe Bryanti osalemine hooaja esimeses mängus on jalavigastuse tõttu küsimärgi all. Hooajaeelsetes mängudes ei tee kaasa ka Dwight Howard, kes möödunud hooaja lõpus seljavigastuse tõttu opilaual käis.

Minnesota Timberwolves'i täht Kevin Love murdis kätekõverdusi tehes käeluu ja jääb eemale veel 6 nädalaks.

Saksamaa legendaarne mängumees Dirk Nowitzki sai ühele poole just põlveoperatsiooniga ning teda niipea Dallas Mavericksi mänguvormis näha ei saa.

NBA hooaeg algab juba 5 päeva pärast ehk 30. oktoobril, kui võistlustulle astuvad teiste seas tiitlikaitsja Miami Heat ning Los Angeles Lakers.