Thunderi võidunumbrid olid 101:69. Bulls oli ainus meeskond, kelle vastu 191 cm pikkune mängujuht polnud kolmikduublit näidanud.

Eelmisel hooajal purustas Westbrook kõigi aegade ühe hooaja kolmikduublite rekordi, mis on nüüd 42. Samuti on ta ajaloos alles teine mängija, kes juba keskmiselt ühe mängu kohta kolmikduubleid paugutab.

Bullsi räsivad hetkel mitmed vigastused ja riietusruumi probleemid. Hiljuti määras klubi kaheksamängulise keelu oma ääremängijale Bobby Portisele, kuna ta lõi Nikola Miroticit näkku, põhjustades viimasele mitmeid mõrasid ja peapõrutuse. Montenegrolane peab vigastuse tõttu palliplatsilt eemale jääma kuueks nädalaks.

Bulls suutis Thunderiga sammu pidada esimese veerandaja, mis kaotati 23:26. Teisel veerandil viskas kodumeeskond vaid 8 punkti Thunderi 24 vastu. Viimased kaks perioodi võitis Oklahoma City 32:22 ja 19:16.

Thunderil on nüüd kuuest mängust kolm võitu, Bullsil aga üks võit ja neli kaotust. Carmelo Anthony oli võitate resultatiivseim 21 punktiga, Paul George lisas 20 silma. Soomlane Lauri Markkanen oli Chicago tulemuslikum 15 punkti ja 8 lauapalliga.

Esimese kaotuse nelja võidu kõrvale sai läinud öösel Los Angeles Clippers, kes pidi kodus tunnistama Detroit Pistonsi (4-2) 95:87 paremust.