Kuigi Kevin Durant viskas Thunderi eest taas müstilise punktisumma, seekord 38 punkti, siis Rockets hoolitses selle eest, et vastased veel otsustavalt suurt vahet sisse ei mängiks ja edasipääsu ei kindlustaks. Teisel veerandajal juhtis Thunder küll kümne punktiga, kuid kolmanda veerandaja lõpu eel juhtis juba Houston 90:77. Oklahoma rebis hirmuäratava kiirusega järgi, kuid Rockets ei lasknud enam kordagi edu käest ja võitis.

Võitjate parim oli Chandler Parsons 27 punkti, 10 lauapalli ja 8 korvisööduga, Patrick Beverly toetas teda 16 ja James Harden 15 punktiga (lisas 5 vaheltlõiget). Duranti viskešõu kõrvale mahtusid veel Reggie Jackson 18 ja Kevin Martin 16 punktiga.

Brooklyn Nets tuli Chicago Bullsi vastu samuti rongi alt välja ning vähendas seerias kaotusseisu 2:3-le, tänane võit numbritega 110:91. Võitjate parimana viskas Brook Lopez 28 punkti ja noppis 10 lauapalli. 23 punkti ja 10 korvisööduga hiilgas Deron Williams. Bullsi edukaimad olid Nate Robinson 20 ja Jimmy Butler 18 punktiga.

Atlanta Hakws alistas Indiana Pacersi 102:91 ja viigistas seeria 2:2-le. Josh Smith tegi oma karjääri parima play-off mängu 29 punkti ja 11 lauapalliga, Pacersi parim oli Paul George 21 punkti ja 12 lauapalliga.