ESPN: suvel vabaagendiks saav LeBron James on nõus kaaluma ka Warriorsiga liitumist

 (4)
ESPN: suvel vabaagendiks saav LeBron James on nõus kaaluma ka Warriorsiga liitumist
Andre Iguodala ja LeBron JamesFoto: David Richard, USA Today Sports

USA spordimeediumi ESPN-i väitel võib suvel vabaagendiks saav LeBron James kaaluda liitumist ka oma tulise rivaali Golden State Warriorsiga - seda juhul, kui meeskond suudab talle pakkuda maksimaalset võimalikku palka.

Tõsi - maksimaalse palga pakkumiseks tuleks Warriorsil vahetusturul teha kõvasti tööd ning loobuda mõnest oma praegusest põhimängijast - praeguse seisuga ei näita aga ükski märk, et Golden State seda plaaniks või selleks valmis oleks.

ESPN-i allikate sõnul oleks James valmis siiski Warriorsi võimaliku järgmise meeskonnana kaaluma - seda austusest Golden State viimaste aastate võitjakultuuri vastu.

Jamesi saamiseks oleks Golden State'il tarvis ilmselt Cleveland Cavaliersiga suvel läbi viia suur vahetustehing, kus palgalimiidi reeglitega kooskõlas olemiseks tuleks neil Cavaliersile vastu saata näiteks Klay Thompson ja Andre Iguodala. Lisaks tuleks Warriorsil loota, et Kevin Durant võtab järgmiseks aastaks vastu veelgi väiksema lepingu ning isegi siis tuleks neil vahetuspink koostada NBA miinimumpalgaga mängijatest.