ESPN: NBA valmistub hooaja tühistamiseks

 (2)
ESPN: NBA valmistub hooaja tühistamiseks
Millal õnnestub fännidel NBA superstaare taas platsil näha?Foto: Jerome Miron, USA Today Sports

ESPN-i korvpalliajakirjaniku Brian Windhorsti teatel teeb korvpalliliiga NBA tööd selle nimel, et saaks hooaja peagi lõppenuks kuulutada.

"Sel nädalal on toimunud läbirääkimised mängijate ühingu ja liiga vahel ning on selge, et NBA püüab jõuda kokkuleppele, mis laseks neil hooaja tühistada," rääkis Windhorst. "Seda otsust ei pea kohe vastu võtma, aga läbirääkimised ei keskendu sellele, kuidas hooaega jätkata. Arutletakse hoopis finantsilise poole üle ehk mis saab siis, kui liiga lõppenuks kuulutada."

NBA-s peatati hooaeg 11. märtsil, kui selgus, et Utah Jazzi mängija Rudy Gobert on nakatunud koroonaviirusesse. Algselt loodeti pidada ühe kuu pikkune mängupaus, aga koroonaviiruse levik on sellele unistusele kriipsu peale tõmmanud.

USA-s on teadaolevalt kõige rohkem koroonaviiruse juhtumeid maailmas. Viimaste andmete kohaselt on Ühendriikides tuvastatud 277 610 nakatunut, kellest 12 283 on nüüdseks paranenud. Elu on koroonaviiruse tõttu jätnud 11 744 inimest.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!