Mavericks tegi vahe sisse avaveerandiga, mis võideti 33:21. Poolajaks külaliste 12-punktiline edu püsis (61:49). Vahepeal kasvas Mavericksi edu juba 18 punkti peale, kuid neljanda veerandi alguses jõudis Rockets korraks 85:85 viigini. Seejärel haarasid külalised taas juhtohjad enda kätte ning võtsid lõpuks 13-punktilise võidu.

Mängu peasangariks kerkis Luka Doncic, kes säras võimsa kolmikduubliga, visates 33 punkti, võttes 16 lauapalli ja jagades 11 resultatiivset söötu. 30 silma panustas võitu Tim Hardaway Jr. Rocketsi resultatiivseim oli Christian Wood 23 silmaga, James Harden sai kirja kaksikduubli (21 punkti, 10 söötu).

Magusa võidu sai Indiana Pacers, alistades lisaaja järel 118:116 New Orleans Pelicansi. Mängu saatuse otsustas Malcolm Brogdon, kes tabas lisaajal 1,7 enne lõpuvilet otsustava kahese.

Brogdoni arvele jäi lõpuks 21 punkti ning 11 resultatiivset söötu. Kaksikduubli sai kirja ka leedulane Domantas Sabonis, kes viskas 19 silma ning noppis 11 lauapalli. Leedulasele oli see käimasoleval hooajal juba seitsmendaks järjestikuseks kaksikduubliks. Võitjate suurim punktitooja oli aga Victor Oladipo (25p).

Pelicansi suurimad skoorijad olid Brandon Ingram ja Zion Williamson, kes viskasid vastavalt 31 ja 24 punkti. Williamsi arvele kogunes ka 10 lauapalli. Kaksikduubli sai kirja ka Eric Bledsoe (12 punkti, 11 lauapalli).

Giannis Antetokounmpo vedas Milwaukee Bucksi 125:115 võidule Detroit Pistonsi üle. Kreeklase arvele jäi koguni 43 punkti ja 9 lauapalli. Khris Middleton lisas 19 silma. Pistonsi särgis viskasid Derrick Rose ja Jerami Grant 24 punkti.