Nuggets kasvatas poolajavileks eduseisu 20-punktiliseks ning juhtis veel üheksa minutit enne lõppu turvaliselt 92:73. Warriors vastas seejärel 18:4 vahespurdiga ning vähendas neljanda veerandi keskpaigaks vahe vaid 91:96-le. Nuggets suutis siiski eduseisu lõpuni hoida ja teenis seerias teise võidu. Väga tähtsa kaugviske tabas 1.25 enne lõppu Wilson Chandler, kasvatades Nuggetsi edunumbrid 103:95-le.

Andre Iguodala oli võitjate parim 25 punkti, 12 lauapalli ja 7 resultatiivse sööduga. Ty Lawson lisas 19 silma ja 10 korvisöötu. Warriorsile tõi Harrison Barnes 23 punkti.

Seeria kuues mäng on neljapäeval Oaklandis.

Teises mängus alistas Memphis Grizzlies Los Angeles Clippersi 103:93 ja asus seeriat 3:2 juhtima. Clippersit ei päästnud ka Chris Pauli 35 punkti. Kuristiku äärele sattunud Clippersi olukorra teeb raskemaks teadmine, et nende tähtmängija Blake Griffin sai hüppeliigese vigastuse.