LeBron James viskas võitjate parimana 32 punkti ja võttis 11 lauda, Kyrie Irving lisas 30 silma, J.R. Smith 20 punkti. Stephen Curry oli Warriorsi resultatiivseim 19 punktiga, Harrison Barnes kogus 18 punkti ja 8 lauapalli.

"Treenerid tegid meile ideaalse mänguplaani ning me vedasime selle hästi välja," kommenteeris James, kes nimetas mängu "elu ja surma küsimuseks".

Cavaliersi ridades ei saanud kaasa teha Kevin Love, kes sai teisest finaalmängust peapõrutuse. Mees ise tahtis kangesti mängida, aga NBA arstid ei olnud veel tema mängukõlblikuses veendunud.

Cleveland võitis avaveerandi suurelt 33:16, millele Warriors vastas teise veerandaja 27:18 spurdiga, kuid kolmandal viskas kodumeeskond taas 38 punkti külaliste 26 vastu. Viimased 12 minutit võitis Cavaliers 31:21.

Nelja võiduni peetava seeria järgmine mäng peetakse reedel samuti Clevelandis.