Poolajaks juhtis Chicago juba 48:34 ja sealt läks Magicu jaoks asi ainult hullemaks. Bulls mängis meeskondlikult ja see oli ka võidu alus. Tasub märkida, et nende põhimängujuht Derrick Rose pidi vigastuse tõttu vahele jätma juba neljanda järjestikuse kohtumise, samas asendas teda John Lucas suurepäraselt. Mees kogus 20 punkti. Bullsi edukaim oli 24 punktiga Carlos Boozer, Luol Deng tõi 14 punkti. Magicu parim oli Dwight Howard 18 punkti ja 12 lauapalliga, veel suutis mees blokeerida 3 vastaste pealeviset.

Teine läinud ööl palju kõmu tekitanud mäng leidis aset Atlantas, kui sealne Hawks võõrustas Boston Celticsit. Mäng kujunes arvatult tasavägiseks ning neljandat veerandaega alustades juhtis Atlanta kõigest punktiga. Viimase veerandi keskel suutis Boston aga 13:0 vahespurdi sooritada, kuid minut enne normaalaja lõppu tabas Joe Johnson kolmese, mis tõi vahe uuesti neljale punktile. Teine mees, kes kastaneid tulest välja tooma asus, oli Josh Smith. Ta tabas samuti tähtsa kolmese, kui mängida jäi kõigest 11 sekundit. See jäi ka viimaseks ärevaks momendis Hawksi poolt, sest Boston realiseeris ühe vabaviske ja Atlanta enam ohtlikuks neile ei muutunud. Seega 79:76 võit Bostonile.

Mängu parimana viskas Joe Johnson 25 punkti. Josh Smith kogus 10 punkti ja 11 lauapalli ja Zaza Pachulia viskas 16 punkti ning võttis maha 13 lauapalli. Võitjate edukaim oli Ray Allen 19 punktiga.