Idakonverentsis teist kohta hoidev Boston Celtics läks võõrsil vastamisi Dallas Mavericksiga. Avaveerandaeg lõppes 29:29 viigiseisul, poolajaks pääses 55:50 ette Mavericks.

Tugeva kolmanda veerandaja teinud Celtics läks omakorda 76:73 juhtima. Viimase veerandiga suutsid külalised väikest edu hoida ja lõpuks 109:103 võidu võtta.

Võitjate ründemängu vedasid Kemba Walker, Jaylen Brown ja Jayson Tatum, kes viskasid vastavalt 32, 26 ja 24 punkti. Mavericksi eest sai kaksikduubli kirja Kristaps Porzingis, kelle arvele kogunes 23 punkti ja 13 lauapalli. Mavericks mängis taaskord Luka Doncicita, kes on ravimas hüppeliigese vigastust.

Üle pika aja sai võidurõõmu maitsta New Orleans Pelicans. Klubi oli kaotanud juba meeskonna rekordit tähistavad 13 kohtumist järjest. Läinud ööl oldi aga 107:99 parem Minnesota Timberwolvesist. Timberwolvesile oli see omakorda kaheksandaks järjestikuseks kaotuseks. Pelicansi poolelt viskas üleplatsimehena 34 silma Brandon Ingram, Timberwolvesi resultatiivseim oli Andrew Wiggins (27).

Soomlane Lauri Markkanen aitas Chicago Bullsi magusale võidule Washington Wizardsi üle. Normaalajal 18-punktilise kaotusseisu tagasi mänginud Bulls sai lõpuks lisaajal 110:109 võidu.

Üleplatsimeheks kerkis Markkanen, kelle arvele kogunes 31 punkti. Zach LaVine viskas 24 silma. Wizardsi eest tõi lätlane Davis Bertans 26 silma.