"Armastan sind ja olen su üle uhke..." Traagiliselt hukkunud endine NBA mängija jättis enne surma tütrele Instagramis liigutava sõnumi

 (1)
"Armastan sind ja olen su üle uhke..." Traagiliselt hukkunud endine NBA mängija jättis enne surma tütrele Instagramis liigutava sõnumi
Rasual ButlerFoto: Patrick Smith, AFP

Mõned päevad tagasi traagilises autoavariis koos abikaasaga surma saanud endine NBA mängija Rasual Butler postitas vaid mõni päev enne oma surma Instagrami liigutava sõnumi, mis oli suunatud tema teismelisele tütrele Ravenile.

Jaanuari viimasel päeval kaotas Butler Californias oma Range Roveri üle kontrolli, rammis parkimisautomaati, seina ning käis autoga mitu korda üle katuse. Mõlemad autos olnud inimesed - Butler ja tema naine Leah LaBelle - surid sündmuspaigal. Politsei sõnul ületas auto sealset kiiruspiirangut kahe- või kolmekordselt.

Alles selle nädala alguses postitas Butler oma Instagrami kontole ilusa sõnumi oma tütre Raveni suunas. "Tema aura, hing, stiil, loovus, intellekt, kirg ja arusaamine tema vanuse juures on ilus asi, mida uhke isana vaadata! Ta saab aru mitmetest asjadest, millega isegi täiskasvanud hätta jäävad. Armastan sind iga inimese anatoomia elemendiga, mis lubab mul olla füüsiliselt sinu juures sinu isa, sõbra ja partnerina. Sa oled inspiratsiooniks, mis paneb mind olema iseendast parim versioon," kirjutas 38-aastane Butler pildiallkirjaks.