Ehk tuliseimaks kujunes õhtu viimane mäng Sacramento Kingsi ja New York Knicksi vahel. Sacramento hoidis küll kolmanda veerandaja keskpaigus 19-punktilist edu, aga Knicks seepeale alla ei andnud ja viimase 12-minutilise perioodi comebackiga muudeti mängu lõpuminutid veel vägagi pingeliseks.

Nimelt sulatati Carmelo Anthony ja Kristaps Porzingise vedamisel vahe vaid paari silma peale, kuid enamaks New Yorki tiimil siiski jõudnud ei jätkunud ja seega pidid nad vastu võtma neljanda järjestikuse kaotuse. Viimasest 10 kohtumisest on kehva visketabavuse käes vaevlev Knicks kaotanud aga tervelt 8.

Tänases kohtumises kerkis Knicksi parimaks 23 punkti ja 14 lauapalli kirja saanud Carmelo Anthony. Arron Afflalo viskas 14 silma, Kristaps Porzingise nimele jäi 13 punkti ja 7 lauapalli. Võitjate ridades oli kolmikduublile väga lähedal Rajon Rondo, kes lõpuks 16 punkti, 12 korvisöödu ja 9 lauapalliga väljakult lahkus. DeMarcus Cousins hiilgas tema kõrval 27 punktiga, võttes maha ka 11 lauapalli.

Teistest kohtumistest väärib mainimist Kevin Duranti kolmikduubel, kes 25 punkti, 12 lauapalli ja 10 resultatiivse sööduga Oklahoma City Thunderi 107:94 võiduni Atlanta Hawksi üle aitas. Russell Westbrook aitas teda 23 punkti ja 10 korvisööduga, Serge Ibaka sai omakorda kirja 23 silma ja 10 lauapalli.