Ühtlasi sai Spursist (50 võitu, 16 kaotust) esimene NBA meeskond, kes jõudnud 15 järjestikusel hooajal vähemalt 50 võiduni. Varem on millegi sarnasega hakkama saanud Los Angeles Lakers, kes 1979.-1991. aastani võitis vähemalt poolsada kohtumist 12 hooaega järjest.

Veel pikem võiduseeria kui Spursil on hetkel käsil Los Angeles Clippersil, kes kirjutas tabelisse juba 11. järjestikuse võidu, alistades kodusaalis Cleveland Cavaliersi 102:80.

25. sünnipäeva tähistanud Blake Griffin säras võitjate parimana 21 punkti, 11 lauapalli ja 8 korvisööduga. Chris Paul viskas 16 punkti (neist 11 viimase kuue minutiga) ja jagas 15 resultatiivset söötu. Cavaliersi edukaim oli Luol Deng 23 punktiga, Dion Waiters lisas 15 silma. Cavaliers jäi esimesel veerandajal ilma oma põhimängujuhist Kyrie Irvingust, kes vigastas vasakut biitsepsit.

Ühtlasi on see pikim võiduseeria sel NBA hooajal. Novembris jõudsid 11 võiduni ka Portland Trail Blazers ja Spurs.