Serbia sai esimesed triibulised


Nemanja Bjelica ja Bogdan Bogdanovic
Nemanja Bjelica ja Bogdan BogdanovicFoto: QUIQUE GARCIA, AFP/Scanpix

Päeva mäng: Hispaania – Serbia

Asjad hakkavad järjest tõsisemaks minema ja nüüd näitasid hispaanlased, et suudavad Serbia staare tõsiselt pitsitada. Kohe nii karmilt, et üks neist sai kaks tehnilist järjest ja pidi mängu pooleli jätma. Hispaanialt tõeline meistriklass! Ühtlasi on meil nüüd veerandfinaalpaarid Argentina – Serbia ja Hispaania – Poola.

Päeva mängumees: Bogdan Bogdanovic. MVP karikale võib juba hakata tema nime graveerima. Vähemalt hetkel. Isegi siis, kui Serbial pole parim päev, teeb see mees enda mängu ära!

Päeva tsitaat: „See mees on täiesti uskumatu! Ta naeruväärselt hea! Tema visketabavus on absoluutselt hullumeelne,“ niimoodi kiitis Bogdanovici Hispaania peatreener Sergio Scariolo.

Esmaspäevane keskne mäng: Kreeka – Tšehhimaa

Kreekal on ees win or die kohtumine. Kui eeldada, et USA alistab Brasiilia, siis peab Kreeka tšehhidest jagu saama vähemalt 12 punktiga. Ja kuna Kreeka-Tšehhi mäng on varem, siis läheb kõvaks andmiseks. Mõlemal meeskonnal on välja kujunenud kindlad liidrid – Tomaš Satoransky tõmbab end igas mängus heas mõttes ribadeks, samas Giannis Antetokounmpol on pisut veel kasvamis- ja tõestamisruumi.

Olybeti koefitsiendid annavad hetkel korraliku edumaa Kreekale – võidupanus on 1,163, tšehhide oma aga 6,82. Omapoolse pakkumise mängutulemuse osas saad teha siin.

Kõik uued ja ka „vanad tegijad“ saavad oma oskused spordiennustusmaailmas teenima panna siin.