Ka Leedu unistused said järsu lõpu


Arturas Milaknis rõõmustamas.
Arturas MilaknisFoto: Marko Vojvodich, Sputnik/Scanpix

Päeva mäng: Prantsusmaa - Leedu. Leedukatel oli kindlasti vaja võitu, et püüelda veerandfinaali suunas. Kuid. Prantslased domineerisid sisuliselt kogu mängu jooksul, Leedu jõudis küll lõpu eel päris kannule, aga siis oli "kumm tühi". Kui sa ikka kaotad MM-il nii Prantsusmaale kui ka Austraaliale, siis veerandfinaali asja pole...

Päeva mängija: Ungari päritolu USA-s üles kasvanud Jaapani koondislane (!!) Nick Fazekas uhas Uus-Meremaale 31 punkti. Jaapan suurt lindu enam ammu ei püüa, aga Fazekas pani ilusa märgi maha.

Päeva tsitaat: "Me peame selle mängu kiiresti ära unustama. Nüüd on meil rauda jäänud vaid üks kuul," ütles brasiillane Leandro Barbosa. Brasiilia peab veerandfinaali jõudmiseks nüüd jagu saama USA-st.

Pühapäevane keskne mäng: Hispaania - Serbia

Need tiimid mängivad vahegrupi võidule ja võitja saab endale veerandfinaalis nõrgema vastase. Vähemalt teoreetiliselt. Miniduellid tõotavade tulla vapustavad: Marc Gasol vs Nikola Jokic, Ricky Rubio vs Vasilje Micic, Sergio Llull vs Bogdan Bogdanovic jne. Suurepärane Euroopa korvpall omas mahlas!

Olybeti panustes on favoriidiks Serbia - 1,27, Hispaania 4,60 vastu. Omapoolse panuse saad teha siin.

Korvpalli MM-i saad endale huvitamaks ja võib-olla ka kasulikumaks teha siit.